Autocad 2012’nin Getirdikleri

20 Mayıs 2013 Autocad Videolari  Yorum yok.

AutoCAD 2012: İlave Yeni Araçlar

Komut Satırında Yapılan Geliştirmeler: Yeni otomatik tamamlama özelliğine sahip seçeneklerle komutlara daha etkin biçimde erişebilirsiniz.

Autodesk Content Explorer (İçerik Gezgini): Tasarım içeriğinizi dosya nesneleri veya metin nitelikleri bazında kolayca bulabilirsiniz. Autodesk Content Explorer verilerinizin görünmesini istediğiniz yer bazında bir endeks yaratarak dosyalara hızla erişmenize yardımcı olur.

AutoCAD için Autodesk Exchange: İpuçlarına ve örneklere, başlangıç videolarına ve yardım içeriğine bağlantı kuran Autodesk Exchange, ihtiyacınız olan içeriği doğrudan AutoCAD çalışma alanınıza getiriyor.

Dizi Kopyalama Aracı: Kopyalama aracı lineer, ilişkili olmayan dizi yaratmanıza yardımcı olan yeni bir dizi seçeneği içeriyor.
Blend (Kaynaştırma) Aracı: Yeni Blend aracı iki eğri arasında teğet veya yumuşak bir devamlılık sağlayan seçeneklerin olduğu eğri çizgiler yaratmaktadır.

Benzer Nesnelerin Silinmesi: Delete Duplicates aracı çift veya gereksiz şekilleri kaldırarak çizimlerinizi temizlemenize yardımcı olur ve özellikle çok sayıda nesne içeren çizimlerle çalışırken performans artışını kolaylaştırır.

MLeader (Gösterge Oku) Geliştirmeleri: Göstergeleri daha iyi kontrol etme imkânına sahip olunca, artık MLeader metnin etrafındaki açıkları metin çerçevesi içinde kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, metni çevreleyen kutuda sona erdirmek yerine, öncü çizgiyi metnin içine uzatabilirisiniz.

Kanvas İçi Görünüm Alanlarının Kontrolü: Yeni görünüm alanı kontrolleri sayesinde görünüm alanı ayarlarını, görünümleri ve görsel stilleri doğrudan görünüm alanı kanvasında değiştirebilirsiniz.

Basitleştirilmiş Migration (Aktarma) Araçları: Yeni ve gelişmiş araçlar araç paletinizi ve özel ayarlarınızı kolayca taşımanızı veya AutoCAD’i fabrika ayarlarına getirmenizi sağlayarak, önceki sürümlerden AutoCAD 2012’ye geçişinizi kolaylaştırır.

DWG Convert: DWG dönüştürme aracı ile AutoCAD, AutoCAD LT® veya diğer AutoCAD tabanlı yazılımlarda yaratılmış DWG dosyalarını Release 14, 2000, 2004, 2007 ve 2010’lerden herhangi birisinin DWG sürümüne çevirebilirsiniz. Dönüştürme fonksiyonu işbirliğini kolaylaştırır ve dosyalarınızı grup halinde dönüştürdüğünüz için eski dosya kütüphanelerini kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yorumlarınız bizim için değerlidir.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


üç × = 6